KATEGORİLER
Drone Sepeti

İPTAL İADE VE DEĞİŞİM

 • Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

  Siparişiniz kargoya teslim edilmemiş durumdaysa ve geri ödenebilir durumda ise "iletişim" bölümünde bize ulaşarak siparişinizin iptal edilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Siparişim Zedelenmiş ise Ne Yapmalıyım?

  Websitemizden yapacağınız siparişlerde, sipariş paketlerinizi kargo görevlisinden teslim almadan görevlinin yanında açınız ve bu gibi durumlarda görevliye tutanak tutturunuz. Kargo Görevlisi tarafından tutanak tutulmamış ve teslim alınmış olan ezilmiş / parçalanmış / kırılmış paketlerden dronesepeti.com.tr  sorumlu değildir. Bununla ilgili bilgileri Teslimat Şartları kısmından okuyabilirsiniz.

 • Ürünü Nasıl İade/Değişim Yapabilirim?

  Ürün İade işlemlerinde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar;

  Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dronesepeti.com.tr'ye  başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için  “kargo bedeli” ALICI'ya aittir.

  İade edilecek ve değişecek ürünlerde cayma hakkının kullanılması için ürünün ambalajının açılmamış, yırtılmamış, kırılmamış, ürünün bozulmamış ve kullanılmamış olması, ayrıca ürün faturasıyla birlikte gelen iade talep formunun doldurulmuş olması şartına bağlıdır. Faturasız gönderilen ürünler hiçbir şekilde kabul edilmeyip, işleme konulmayacaktır. Ayrıca ilgili ürün/paket tarafınıza kargo bedeli karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

  İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

  Not: Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler; tüketicinin istekleri veya açıkca onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar için cayma hakkı kullanılamaz. Ayrıca niteliği itibarıyla insansız hava araclarını temsil eden ürünlerin uçurulması ve/veya bahsi geçen ürün türlerinin bataryasının şarj edilmesi durumunda kesinlikle iade ve değişim hkakı kullanılamaz.

  İadelerin Gönderileceği Adres;

  İade edilecek ürünlerin, "Yeşiltepe Mah. İsmet İnönü 2 Cd. No: 2 / 57-2 yunuzemre Kampüsü Teknoloji Bahçesi  Tepebaşı / Eskişehir " adresine gönderilmesini önemle rica ederiz. Ayrıca iade yapılacak ürünün kargo takip numarasını tarafımıza iletmeniz, işlemlerin hızlanması için önem taşımaktadır.

  İade Talebi için 0 222 335 05 80 / 1671 ve 0 545 532 32 28 no'lu telefonlardan bilgi alabilirsiniz.