KATEGORİLER
Drone Sepeti
DJI

DJI Spark Controller Combo (Alpine White)

Beğen
Ürün Kodu: DSK0005
2 iş günü içinde kargoya verilir.
HIZLI
GÖNDERİ
ÜCRETSİZ
KARGO
%6
İNDİRİMLİ

DJI Spark Controller Combo (Alpine White)

Spark'ın sizin için profesyonel çekimler yapmasını sağlayın. Hızlı Çekim seçenekleri sinematik kompozisyonlarla inanılmaz görüntüleri çekmenize yardımcı olur.

Drone kamera aşağıda bakacak şekilde yükselerek kayıt alır. Kamera dik olarak doğrudan altına bakacaktır. Gerileyerek ve yükselerek Drone sizden uzaklaşır. Spark bu işlemi yaparken seçtiğiniz bir objeye ya da kişiye kilitli kalacaktır.

Hedefin çevresinde daire çizecektir. Spark bu işlemi yaparken kamera hep ortada seçtiğiniz noktaya bakacaktır. Daire çapı sabit kalacaktır.

Spark spiral şeklinde hareket ederek merkezdeki objeye kilitli kalacaktır. Yükselirken genişleyen daireler çizecektir ve çember çapı artacaktır.

TapFly modunda, kaydetmek istediğinizi hayal edin ve Spark onu yakalasın. Telefon ekranınıza dokunun ve Spark, görme teknolojisini kullanarak, akış yönünde yönünde engelleri aktif olarak algılarken dokunduğunuz noktaya uçar. Sadece ekrana dokunarak kayıt üstüne kayıt alın.

Yüksekliğinizi koruyarak ekranda dokunduğunuz noktaya hareket edin.

Spark Drone ekranda dokunduğunuz yönde hareket etmeye devam edecektir.


 

 

HEDEFTE KAL

ActiveTrack ile Spark otomatik olarak farklı şekil ve ebattaki nesneleri tanır, ne olduklarına ve ne kadar hızlı hareket ettiklerine bakarak onları izler. Bu, otomatik takip sistemini çok daha kolay ve daha güvenilir yapar.

Hedefin önünden veya arkasından ya da etrafında çember çizerek takip edin.

Objeyi ya da kişiyi sabit bir perspektiften takip edin.

Derin öğrenme ile vücut dili/hareketi tanıma, basit el hareketleriyle Sparkı kontrol etmenizi sağlar. Palm Control modu ile Spark'ın hareketlerini ellerinizin hareketleri ile kontrol edin. İsterseniz uzaktan kumandayı ve telefonunuzu evde bırakın.

Spark ile fotoğraf çekmek için kollarınızı kaldırın, elinizi sallayın veya parmaklarınızla bir çerçeve oluşturun.

Kıvılcım, el hareketlerinizi takip edebilir, hatta avucunuza çıkıp avucunuzun üzerine inebilir.

 


 

TİTREMESİZ ÇEKİMLER

Spark'ın 2 eksenli mekanik parmak izi ve Ultra Smooth teknolojisi sarsıntı ve sarsıcı deklanşör efektini çarpıcı bir şekilde azaltarak,çekimlerin kararlı ve ayrıntılı olmasını sağlar.

 


 

DÜNYAYI KAYDEDİN

Tüm Spark görüntüleri, çok az renk sapması ve bozulma ile sürekli keskin ve canlıdır. Spark'ın kamerası, 25 mm eş değeri odak uzunluğuna sahip f / 2.6 geniş açılı lense sahiptir. Beş öğe, sıkıştırılmış bir çerçeveye uyan tek bir grup halinde düzenlenmiştir.

 


 

DAHA FAZLA DETAY KAYDEDİN

Küçük ve kompakt olan Spark'ın kamerası 1 / 2,3 inç CMOS sensörüne sahiptir ve 1080p'de sabitlenmiş video ve 12MP'de sabit videolar çekmenizi sağlar. Daha büyük pikseller, Spark'ın ışığa aşırı hassas olması ve renkleri tam olarak kaydetmesi anlamına gelir.

 


 

ÖZGÜN FOTOĞRAFÇILIK

Spark, iki yeni mod eklerken, önceki tüm DJI drone çekim modlarını da benimser: Pano ve ShallowFocus.

Spark yatay ve dikey panoramik çekimleri otomatik olarakgimbal bakışını değiştirerek yapar.

3D vision teknolojisi sayesinde dar alan derinliği ile ön plana çıkacağınız fotoğraflar çekmenizi sağlar.

 


 

HIZLI VE HASSAS KONTROL

Aerodinamik, hafif ve akışkan tasarımı ile Spark, minimum rüzgar direnci ile havada uçar. Gimbal ve kamera drone ile aynı hizadadır, bu sayede istikrar önemli ölçüde artar. Güçlü motorlar, Sport Mode'da 31 km / s'ye(50 km / s) kadar güçlü rüzgarlarda istikrarlı uçuş imkanı sunar. Gelişmiş uçuş kontrol sistemi, uçan Spark'ın eğlenceli ve sezgisel olmasını sağlar.

 


 

DAHA UZAĞA UÇUN, DAHA FAZLA GÖRÜN

Yenilikçi HD Wi-Fi teknolojisi, 500m uzaklıkta 720p gerçek zamanlı video aktarımı sağlar.

 


 

UZUN UÇUŞ SÜRESİ

Spark'ın tüm akıllı özellikleriyle bile, uçuş süresi tehlikeye atılmaz. Tam dolu bir pil ile 16 dakikaya kadar uçarak daha fazla çekim yapın.

 


 

SEZGİSEL UÇUŞ

Spor Moduna geçin ve Spark'ın hız potansiyelini açın. Spor Modu, gimbali varsayılan olarak FPV'ye ayarlar; böylece kamera, uçarken sizinle birlikte hareket eder. Yükseltilmiş bir FPV deneyimi için, bir çift DJI Goggle seçin ve farklı bir dünya görün.

 


 

GELİŞMİŞ FARKINDALIK

Spark Flight Autonomy sistemi, ana kamera, vizyon keşif sistemi (VPS), 3D algılama sistemi, çift bant GPS, yüksek hassasiyetli yerleşik ölçüm birimi ve 24 güçlü bilgi işlem merkezi içerir. Bu, Spark'ın 98 ft (30 m) mesafedeki objeleri algılayarak VPS yardımıyla doğru bir yerde durmasını(hover), 16 ft'ye (5 m) kadar uzaktaki engelleri algılamasını ve güvenli bir şekilde iniş yapmasını sağlar.

 


 

ENDİŞESİZ UÇUN

 

Bütün DJI Dronelar gibi, Spark da yeterli GPS sinyali ile otomatik olarak ev noktasına dönebilir. Eğer bataryanız yeterli seviyenin altına düşerse, bağlantınız kesilirse ya da RTH Eve geri dön komutu verilirse,daha önceden belirlen ev noktasına geri döner. Geri dönüşte iniş için ya da konumun doğru tespiti için alanın görsellerini yakalayarak, akıllı istemci bunlardan faydalanır ve daha tutarlı işlem yapar.

 


 

AKILLI UÇUŞLAR

 

DJI'nın GEO sistemi, drone uçuşlarının risk oluşturacağı hava alanları veya stadyumların yakınında, emniyet veya güvenlik kaygılarının oluşacağı alanlarda size bildirir uyarır. Bu durum, Spark'ı güvenli ve sorumluluk dahilinde uçurmak için gereken bilgileri size sağlar.

 


 

GÜÇ VE KORUMA

Spark optimum performans için yüksek enerji yoğunluklu bir LiPo pil kullanır. 12 akıllı koruma fonksiyonu, güvenli uçuş sağlamamıza yardımcı olur. Buna ek olarak, Spark'ın aküsü/bataryası, gerçek zamanlı olarak ne zaman iniş yapacağınızı bildiren kalan uçuş süresini tahmin eder.


 

Kutu İçeriği

  • Djı Spark Fly More Alpine Whıte
  • Spark Uzaktan Kumanda
  • Pervane Çifti (Toplam 6 adet - 3 saat yönü 3 saat yönü tersi)
  • 1adet Batarya
  • Şarj cihazı
  •  Mikro USB Kablo
  • Saklama Kutusu

Pil

LiPo 3S


 

Voltaj

11,4 V

Max İniş Hızı

Otomatik Açılış Modunda 9,8 ft / s (3 m / s)


 

Max Uçuş Süresi

16 dakika (tutarlı bir rüzgarda 12.4 mil (20 km / saat) yok)

Uydu Sistemi

GPS / GLONASS

Video Bit Hızı

24 Mbps

Çalışma Sıcaklığı

32 ° ila 104 ° F (0 ° ila 40 ° C)

Yükseklik Aralığı

0-26 ft (0 - 8 m)

Çalışma Aralığı

0-98 ft (0 - 30 m)

Çalışma Ortamı

20x20 cm'den (duvarlar, ağaçlar, insanlar, vb.) Daha büyük olan dağınık yansıtıcı yüzeyleri (>% 20) algılar.

Çalışma Frekansı

2.400 - 2.483 GHz; 5.725 - 5.825 GHz

Enerji

16.87 Wh

ISO Aralığı

Video: 100-3200 / Fotoğraf: 100-1600

Kontrol Mesafesi

Saha: -85 ° ila 0 °

 


 

Menşei

Çin

Garanti

24

Ürün hakkında yorum yapılmamış.

DJI SPARK CONTROLLER COMBO (ALPİNE WHİTE) BENZER ÜRÜNLER