KATEGORİLER
Drone Sepeti
DJI

DJI RoboMaster S1

Beğen
Ürün Kodu: DSK0020
2 iş günü içinde kargoya verilir.
HIZLI
GÖNDERİ
ÜCRETSİZ
KARGO
%17
İNDİRİMLİ

Kazanmak İçin Öğrenin

RoboMaster S1, her öğrencinin potansiyelini ortaya çıkarmak için inşa edilmiş oyun değiştiren bir eğitim robotudur. DJI'nin yıllık RoboMaster robot yarışmasından esinlenen S1, kullanıcılara büyüleyici oyun modları ve akıllı özellikler sayesinde derinlemesine bir bilim, matematik, fizik, programlama ve daha fazlasını anlama olanağı sağlar.


 

 

 


Kazanmak için Tasarlandı

S1'in tasarımı, çarpıcı bir makine verimliliği örneğidir. Güçlü konfigürasyonlarla S1, limitlerinizi gitmeye hazır olduğunuzda yaratmanıza, fethetmenize ve itmenize izin verir.

 

İnşa et!

Modüler bir tasarım, S1'inizi sıfırdan oluşturmanıza, eğlenceyi ve profesyonelliğe katkıda bulunmanıza olanak sağlar.

 


Akıllı Kontrolör

Intelligent Controller, güçlü bir CPU kullanarak, düşük gecikmeli yüksek çözünürlüklü görüntü aktarımı, AI hesaplama ve programlama geliştirme gibi işlevleri aynı anda destekleyebilir. Ayrıca, komut sinyallerini yürütmek için iletimi kesintisiz olarak koordine eder.

 


 

Blaster

S1 Blaster, jel boncukları ve kızılötesi ışınlar için fırlatma yörüngelerini ana hatlarıyla göstermek için LED ışıkları kullanır. Canlı ses efektleri ve geri tepme hareketi, sürükleyici bir savaş simülasyonu deneyimine katkıda bulunur. Daha fazla güvenlik için, Blaster toksik olmayan jel boncuklu mermiler kullanır ve hatta fırlatma hızı ve açısında sınırlamalar sunar.

 


 

 

2 Eksenli Mekanik Gimbal

Gimbal'ın yalpa / perde dönüş aralığı 540 ° × 65 ° 'dir ve FPV kamera için geniş bir görüş alanı sunar. Dahili doğrudan tahrikli fırçasız motor, ± 0.02 ° dahilinde titreşim kontrol doğruluğu [1] ile titreşim kontrolü sağlayan [1] titreşim hareketlerine izin vermek için IMU ve gelişmiş algoritmalar ile birlikte çalışır ve düzgün görüntü aktarımı ve hassas kontrol deneyimi sunar.


 

 

 

Çalışma Isısı -10 ila 40°C (14 ila 104°F)
Fotoğraf Modu JPEG
Kontrol Edilebilir Açı 45°
Çalışma Aralığı Kullanımda 35 dakika / Beklemede 100 dakika
Çalışma Ortamı -10 ila 40 ° C (14 ila 104 ° F)
Çalışma Frekansı 2.4 GHz, 5.1 GHz, 5.8 GHz
Çalışma Gerilimi 10.8 V
Enerji 25.92 Wh
Kontrol Mesafesi 6 m (iç mekan aydınlatma koşullarında)

Ürün hakkında yorum yapılmamış.